Útulná roubenka poskytne domov nejenom na víkendy

Dokážete si vůbec představit, že bydlíte na 27 metrech čtverečních? Vskutku těžká představa, že je reálně vůbec možné žít v něčem tak malinkém. Není to však nemožné! Co více, budete překvapení, jak nádherná taková chatička může být. Nám to vyrazilo dech, a proto jsem se rozhodli o fotky tohoto nádherného srubu s Vámi podělit. Ukážeme si, že i minimalistický styl může být bezesporu snem každého z nás.

Dřevo v hlavní roli

Tento famózní srub oplývá jak krásným exteriérem, tak snovým interiérem. Příroda, do které je srub zasazen, mu dává nádech něčeho neuvěřitelného. Interiér je zařízen opravdu vkusně, s citem pro detail. Třešničku na dortu tomu dává opojná vůně dřeva, jež sálá ze zdí již při vstupu. Nuž… Přesvědčte se sami!

No není to nádhera?!

Dřevo tomu všemu dává neuvěřitelný šmrnc. Působí teplým a útulným dojmem.

Zevnitř už tak maličký nevypadá, že?

U takového stolu musí snad chutnat každému!

Kuchyň je sice maličká, avšak plně funkční!

Cit pro detail, ten majitelům tohoto nádherného srubu určitě nechybí. Dřevo snoubící se s tepaným železem dodává celku překrásný šmrnc.

Každá místnost působí velmi útulně

Nechybí ani útulná ložnice a koupelna. V tomto podání se to dá lehce zaměnit za malé lázně.

Jak je možno vidět, velikost není všechno. Koupelna je velmi praktická, účelná a plně funkční.

Dokonce i prázdný prostor se zde našel. Ten byl vyplěn pohovkou, čímž je zajištěno i místo pro hosty, jež chtějí přenocovat.

Vyrazit lze i na balkon

Tak tento balkón působí naprosto božsky. Jak balkón, tak výhled jsou nepopsatelně působivé.

Noční osvětlení už je jen třešničko na dortu, jež vyšperkuje dům k dokonalosti!

Jak jsme se přesvědčili, i malý prostor lze přeměnit v něco tak krásného a dokonalého. Pevně věříme, že jste se dnes inspirovali!