„Toto na první pohled vypadá jako obyčejná kůlna“: skrývá ale překvapení, které by čekal málokdo

Co vidíte na první pohled?

Ano, nejedná se o nic jiného, než o obyčejnou zahradní kůlnu.

Takovou, kterých najdete po celé zemi kvanta. Jsou jak u rodinných domů na zahradách, tak jsou i v zahrádkářských koloniích.

A určené jsou na různé věci. Lze v nich skladovat nářadí, zahradní nábytek, gril, ale i mnoho dalších věcí.

Tato je jiná

Stejně tak vypadá i tato zahradní kůlna. Opak je však pravdou. Tato nenápadná dřevěná stavba je uvnitř zcela jiná. A to by čekal jenom málokdo. Zatímco z venku lze o něco běžného, uvnitř je možné najít doslova splněný sen. A ten začal vznikat už od chvíle, kdy došlo k tomu, že si její majitel nakreslil první její návrh.

2

Netrvalo dlouho, a ze zahradní kůlny, která byla jenom na papíře, začal vznikat reálný objekt. Dané práce byly pravidelně mapovány pomocí fotoaparátu, a nic nenasvědčovalo tomu, že by její účel měl být jiný, než u tisíců jiných, které na zahradách po celí naší zemi najdete. Přesto musíme říci, že tato své určité unikáty má. A mnohé až ohromí, co se může za několika prkny schovávat.

3

4

5

Některé věci prozrazují, že je uvnitř unikát

Pokud se podíváme blíže na to, co může celu toto zahradní kůlnu charakterizovat, je nutné říci, že je spojena až s výrazně moc kabely, které jsou spojeny s rozvody elektřiny uvnitř. To pochopitelně nebývá zvykem, jelikož běžné druhy chatek se obejdou i bez elektřiny. Dále je zajímavá mnohem lepší izolace stěn a dveří, což také nebývá zvykem.

Většinou jsou obvodové zdi jenom ze dřeva a dále se u nich už absolutně nic neřeší. Tady je tomu však jinak. A tak začaly vznikat různé konspirační teorie spojené například s tím, že se uvnitř něco pěstuje, nebo naopak něco chová. Vše je však lež. Uvnitř je ještě něco jiného.

6

Jedinečné domácí kino

Tato zahradní kůlna patří velkému milovníkovi filmů. A jelikož jeho dům již nenabízel prostor k tomu, aby si zde vlastní kinosál, tedy domácí kino postavil, rozhodl se udělat to na své zahradě. Začal klasicky, díky čemuž nic nepřipomíná to, že by uvnitř mohlo být přece jenom něco jiného. Potom se ale vnitřní prostore začal zajímavě vyvíjet.

7

Vše, jako ve skutečném kině

Kdo vejde, a zapomene kam, ten si bude myslet, že je skutečně v kině. Třeba proto, že zde nechybí ani řady velmi pohodlných sedaček pro několik diváků. Nechybí ani tematicky laděné stěny s celou řadou filmových témat. Dále je tu velké promítací pláno a pochopitelně také projektor, který se stará o přenos obrazu na požadované místo.

8

Dále nechybí ještě jeden skutečný unikát. A to je občerstvení určené pro sledování filmu. V jaké formě? Je zde umístěný automat na cukrovinky, ze kterého si každý návštěvník může vybrat, co si k danému filmu dá dobrého. Výběr je stejný, jako ve většině amerických kin.

9

Nejenom filmy

Domácí kinosál byl první věcí, proč byla tato na první ohled zahradní bouda postavena. Filmy ale nejsou to jediné, co zde lze dělat. Je jasné, že jak ladění, tak i sbírka filmů ukazují, že se zde sledují celkem často. Nejde ale o jedinou činnost.

10

Druhá věc, která zde rozhodně zajme, jsou herní konzole, množství ovladačů a dále samozřejmě také velmi bohatá sbírka her. Toto hráčské doupě je snem každého milovníka počítačových her, kterých chce dokonalý obraz, ale také klid na hraní. O zábavu je tedy postaráno.

11

I pro veřejnost

A co je nejlepší? Jedná se sice o soukromý projekt, ale vzhledem k popularitě bylo mnoho zájemců o vyzkoušení. A tak je možné zaplatit si vstup a užít si jak sledování filmů, tak i hraní her.