Stačí Jen 1 balíček vanilkového cukru a zbaví vás komárů za sekundu: Perfektní trik na nenáviděnou havěť, a nebude vás to stát víc než 20 Kč!

Léto je období komárů a kvůli nedostatku chladných zim v posledních letech útočí ještě více. Každý z nás miluje potěšení z letních večerů, ale komáři mohou učinit náš život opravdu nepříjemným. Znáte domácí způsob, jak tento hmyz odradit?

Jak odradit komáry pomocí vanilkového cukru ?

Prakticky každý to má doma. Je to prakticky nejlevnější repelent proti komárům. Balení cukru stojí jen několik korun. Cukrem posypte místo, kde večer pobýváte, nebo jej posypte na talíř a umístěte jej do blízkosti. Vanilková vůně odpuzuje komáry.

Můžeme také použít vanilkový olej k odpuzování komárů, který pracuje na stejném principu a má velmi intenzivní zápach. Můžete ho aplikovat na své tělo nebo si namazat, kde sedíte. Nevystavujte postiženou kůži přímému slunečnímu záření, protože olej může způsobit nevhodné skvrny.

Cukr vyhraje tento boj, je levnější a nezanechává mastné stopy na kůži a oblečení a jeho vůně trvá déle.

Jak se zbavit komárů

Dnes bychom se s vámi chtěli podělit o jeden zázračný trik proti komárům. Díky tomu nyní můžete bezpečně pracovat večer na zahradě nebo relaxovat na nádvoří nebo na zahradě.

Všechny ingredience tohoto zázraku jsou rozhodně dostupné v každém domě, protože tyto tekutiny používáme téměř každý den.

Vše, co potřebujete, je rostlinný olej (absolutně jakýkoli), vlasový šampon a 9% ocet.

Všechny tyto tekutiny musí být smíchány v poměru 1: 1: 1 (tj. Ve stejném množství). Smícháním získáte bílou emulzi, její trvanlivost je neomezená. Není však třeba jednat.

Emulze musí být aplikována na kůži a vy můžete zůstat venku i večer a v noci.

Jak odpudit komáry pomocí Alpy

Ověřil jsem tento recept let a nikdy mě to nezklamalo. Funguje to jako vynikající repelent proti komárům, dokonce i kolem vody – používám jej, když se mě rybolov a komáři nedotýkají. Kromě toho také funguje proti klíšťatům. Jen nastrouhejte kůru 1 citronu a přidejte do 200 ml Alp. Přidejte 10 kousků hřebíčku a nechte je vyluhovat asi týden. Poté vypusťte gázu a nalijte do postřikovače. Používejte jako klasický repelent.

Valerian je pro mě nejlepší rostlinou proti komárům. Stačí ji vložit do místnosti nebo zapálit sušenou a použít ji jako kadidlo a je zde mír s komáři a mouchami.